مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

به بهانه فشار به حاکمیت، مردم کشور عزیزمان ایران را نشانه گرفته‌اید , توییت احمدی‌نژاد خطاب به ترامپ

احمدی نژاد خطاب به ترامپ نوشت: با تحریم‌های غیرقانونی و غیرانسانی، مردم کشور عزیزمان ایران را نشانه گرفته‌اید. توییت احمدی نژاد خطاب به ترامپ؛ ..

ادامه مطلب

نحوه اطلاع رسانی قوه قضاییه طوری است که جامعه،برخورد باپرونده های امنیتی را سیاسی می پندارد / زیباکلام

روزنامه اعتماد به نقل از صادق زیباکلام نوشت:نشست های هفتگی سخنگوی دستگاه قضا شبیه به سریال تبلیغاتی شده است هست. اگر دقت کنید در هیچ کشور دیگری این ..

ادامه مطلب

محبوب روحانی , اصل ۵۹

رییس جمهور حقوقدان، بسیار دل در گروی برگزاری همه پرسی در مورد پرسشها کشور دارد. پیشنهادی که جهت دومین بار است آن را مطرح می کند. «اگر جناح ها اختلاف دارند صند ..

ادامه مطلب

پادزهر وارونه‌نمایی / یادداشت صادق زیباکلام راجع به تجمعات اخیر

مسبب این معضلات کیست؟ مانند همه وقایع 5 سال گذشته، مخالفان دولت روحانی این روزها هم تلاش می‌کنند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.  یادداشت ..

ادامه مطلب

سوال مطهری راجع به دلایل حصر به صحن علنی ارجاع شد

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت که آقای مطهری از پاسخ های وزیر دادگستری راجع به دلایل حصر موسوی و کروبی و برگزار نشدن دادگاه قانع نشد و به همین..

ادامه مطلب

جهت جلب رأی به رقیب خود ناسزای سیاسی ندهید , به دنبال اکثریت آرای واقعی جامعه ب

دبیرکل حزب عاملان مهم ترین ضعف جریان اصولگرا را نادیده گرفتن اکثریت واقعی جامعه می داند و اعتقاد است: این جریان سیاسی نمی خواهد اکثریت مردم، آرزوی بزر..

ادامه مطلب

قالیباف و رییسی خود به توافق رسیدند ، جمنا نتوانست محور اصولگرایان قرار گیرد

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف وبازار با بیان اینکه امیدواریم جمنا متوجه شود نمی‌تواند قدرت محوریت اصولگرایان را داشته باشد،گفت: براساس توافقی که بین رئیسی ..

ادامه مطلب

مربع موثر پاستور

تا فرارسیدن روز مراسم تحلیف حسن روحانی تنها یک هفته باقی مانده هست. آنطور که حسینعلی امیری، معاون پارلمانی دولت یازدهم اعلام کرده، همزمان با برگزاری این..

ادامه مطلب