مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

۳ نفر کشته شدند ، تصادف مرگبار در استان گیلان

به گزارش ایلنا، مدیر پلیس راه استان گفت: صبحگاه امروز بر اثر برخورد رنو سان روف با پراید در بزرگراه سنگر – سیاهکل ۳ سرنشین از ۴ سرنشین پراید کشته شدند. ..

ادامه مطلب

عکس ، تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت جهت جهیزیه‌ ناقصش داد

عروسی که به خاطر پرسشها مالی هنگام ازدواج جهیزیه کاملی با خودش به منزل بخت نبرده بود، تاوان سنگینی جهت این عنوان پرداخت. تاوان سنگینی که عروس ..

ادامه مطلب

زمین‌لرزه 4.2ریشتری در مرز مازندران و سمنان

فرماندار مهدیشهر با اشاره به وقوع زمین‌لرزه 4.2ریشهر در مرز بین مازندران و سمنان از حضور در منطقه خطیرکوه شهمیرزاد خبر داد. زمین لرزه 4.2ری..

ادامه مطلب

مرگ ۳ شهروند پیشوایی در اثر گاز گرفتگی

مجید اصغری، در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت ۸:۲۰ صبح جمعه در پی اعلام به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری پیشوا مبنی بر گازگرفتگی در حوالی میدان «آزادی»..

ادامه مطلب

دستگیری ۲۳۰ نفر در پارتی‌های شب یلدا

بیش از ۲۰۰ دختر و پسر که به مناسبت شب یلدا در دو پارتی شرکت کرده بودند، دستگیر شدند. دستگیری ۲۳۰ نفر در پارتی های شب یلدا عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

خونسردی بیش از حد زن شوهرکش

در حال پیگیری به پرونده‌ها بودم که مامور یکی از کلانتری‌های مشهد پرونده ناپدید شدن مرد جوانی را آورد. روز قبل همسر این مرد ناپدید شدن شوهرش به نام عباس ..

ادامه مطلب

سوزاندن جسد در بیابان‌های خمین ، قتل همسر با کمک مرد غریبه

زنی که با همدستی مرد غریبه همسرش را کشته و جسدش را سوزانده بود،شناسایی و دستگیر شد.  قتل همسر با کمک مرد غریبه / سوزاندن جسد در بیابان های خمین ..

ادامه مطلب

بازداشت اعضای خانواده‌ای که دخترشان را طعمه اخاذی از صاحبان ماشین‌های لوکس قرار می‌دادند

هفته گذشته حرکات مارپیچ و عجیب یک ماشین هیوندا توجه مأموران گشت پلیس در یکی از اتوبان‌های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران را به خود جلب کرد، به ‌همین ‌دلیل مأمورا ..

ادامه مطلب

آتش‌سوزی کاملا مهار شد ، فوت ٦ کارگر در آتش‌سوزی پالایشگاه نفت تهران

حسن پور مسئول ارتباط با رسانه‌های پالایشگاه نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت‌و‌گو با ایلنا با اشاره به اتفاق آتش سوزی در پالایشگاه از فوت ٦ نفر از کارگران خ..

ادامه مطلب

آتش‌سوزی یک مدرسه ابتدایی پایتخت کشور عزیزمان ایران را تعطیل کرد

ساعت 6 صبحگاه امروز (یکشنبه ) سیم کشی برق مدرسه ابتدایی دخترانه طبرسی در محله نظام آباد، دچار حریق شد.  آتش سوزی یک مدرسه ابتدایی پایتخت کشو..

ادامه مطلب