مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

نخست‌وزیر کانادا از موضع حقوق‌بشری علیه عربستان کوتاه نیامد

همزمان با اوج گرفتن تنش‌ها میان کانادا و عربستان بر سر پرسشها حقوق بشری و ترساندن ریاض به اتخاذ تدابیر تنبیهی،‌ نخست وزیر کانادا بر مواضع کشورش تاکی..

ادامه مطلب

ترامپ نامه تازه‌ای از رهبر کره شمالی دریافت کرد

کاخ سفید اعلام کرد رهبر کره شمالی در نامه تازه‌ای به ترامپ، تعهدات صورت گرفته در نشست سنگاپور را پیگیری کرده است. ترامپ نامه تازه ای از رهبر کره..

ادامه مطلب

آمریکا طرح صلح را به من ارائه نکرده است / نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد، دو فرستاده آمریکایی در جریان سفر اخیرشان به قدس طرح صلح آمریکا را به وی ارائه ندادند. نتانیاهو: آمریکا طرح ..

ادامه مطلب

عکس) + «خرس سوری» از فرماندهان داعش دستگیر شد (

رسانه های سوری روز جمعه اعلام کردند که کردهای سوریه یکی از فرماندهان برجسته داعش و از افراد مرتبط با حملات 11 سپتامبر سال 2001 به شهرهای نیویورک و وا..

ادامه مطلب

ایالات متحده به خطرناک‌ترین لحظه در تاریخ خود نزدیک شده است است / دیپلمات اسبق آمریکایی

یک دیپلمات اسبق آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده در حال حاضر شاهد خطرناک‌ترین لحظه خود در تاریخ جدیدش است. دیپلمات اسبق آمریکایی: ایالات متح..

ادامه مطلب

لیبرمن از روش رژیم صهیونیستی علیه حماس پرده برداشت

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفتگو با یکی از روزنامه‌های این رژیم به شش روش خود، در برابر جنبش حماس اشاره کرد. لیبرمن از روش رژیم صهیونیستی علیه حماس..

ادامه مطلب

روابط قطر با کشور عزیزمان ایران واقعاً منحصر به فرد است / وزیر خارجه قطر

به گزارش مهر، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر در گفتگو با شبکه تلویزیونی «اِم اِس اِن بی سی» اعلام کرد: پویش علیه دوحه با طرح بعضی ادعاهای و..

ادامه مطلب

قدرتمندتر از هر زمانی هستیم / نشریه داعش

گروه تروریستی داعش در نشریه تبلیغاتی مدعی شد که قدرتمندتر از هر زمانی شده است چون اکنون یک نسل از پسران جوان آمادگی جنگیدن جهت این گروه را پیدا کرده‌اند. ..

ادامه مطلب

شیلی درخواست آمریکا جهت قطع ارتباط با کره‌شمالی را رد کرد

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد پرس، «مایک پنس» معاون رییس جمهوری آمریکا در سفر به شیلی، از مقام های این کشور قطع ارتباط با کره شمالی را درخواست کرده..

ادامه مطلب

شرکت ملل مدعی است مدارک کافی جهت محکوم کردن بشار اسد را دارد

کارلا دل پونته، عضو برجسته کمیته تحقیقات شرکت ملل راجع به سوریه امروز (یکشنبه) مدعی شد: این کمیته مدارک کافی جهت محکومیت بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه از..

ادامه مطلب