مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

عکس) + «خرس سوری» از فرماندهان داعش دستگیر شد (

رسانه های سوری روز جمعه اعلام کردند که کردهای سوریه یکی از فرماندهان برجسته داعش و از افراد مرتبط با حملات 11 سپتامبر سال 2001 به شهرهای نیویورک و وا..

ادامه مطلب

ایالات متحده به خطرناک‌ترین لحظه در تاریخ خود نزدیک شده است است / دیپلمات اسبق آمریکایی

یک دیپلمات اسبق آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده در حال حاضر شاهد خطرناک‌ترین لحظه خود در تاریخ جدیدش است. دیپلمات اسبق آمریکایی: ایالات متح..

ادامه مطلب

لیبرمن از روش رژیم صهیونیستی علیه حماس پرده برداشت

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفتگو با یکی از روزنامه‌های این رژیم به شش روش خود، در برابر جنبش حماس اشاره کرد. لیبرمن از روش رژیم صهیونیستی علیه حماس..

ادامه مطلب

روابط قطر با کشور عزیزمان ایران واقعاً منحصر به فرد است / وزیر خارجه قطر

به گزارش مهر، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر در گفتگو با شبکه تلویزیونی «اِم اِس اِن بی سی» اعلام کرد: پویش علیه دوحه با طرح بعضی ادعاهای و..

ادامه مطلب

قدرتمندتر از هر زمانی هستیم / نشریه داعش

گروه تروریستی داعش در نشریه تبلیغاتی مدعی شد که قدرتمندتر از هر زمانی شده است چون اکنون یک نسل از پسران جوان آمادگی جنگیدن جهت این گروه را پیدا کرده‌اند. ..

ادامه مطلب

شیلی درخواست آمریکا جهت قطع ارتباط با کره‌شمالی را رد کرد

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد پرس، «مایک پنس» معاون رییس جمهوری آمریکا در سفر به شیلی، از مقام های این کشور قطع ارتباط با کره شمالی را درخواست کرده..

ادامه مطلب

شرکت ملل مدعی است مدارک کافی جهت محکوم کردن بشار اسد را دارد

کارلا دل پونته، عضو برجسته کمیته تحقیقات شرکت ملل راجع به سوریه امروز (یکشنبه) مدعی شد: این کمیته مدارک کافی جهت محکومیت بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه از..

ادامه مطلب

اوکراین توافقنامه همکاری تسلیحاتی با روسیه را لغو کرد

هیئت دولت اوکراین امروز(چهارشنبه) توافقنامه همکاری با روسیه را در زمینه تولید و صادرات یکسان تسلیحات نظامی به کشور ثالت لغو کرد. اوکراین توافقنامه..

ادامه مطلب

خطاب کرد ، میلیاردر بی‌مغز&quot، الشباب ترامپ را &quot

گروه تروریستی الشباب در سومالی در ویدیوی جدیدی رئیس‌جمهوری آمریکا را مسخره کرده و او را “میلیاردر بی‌مغز” خطاب کرد. در همین حال،‌ دولت آمر..

ادامه مطلب

ادعای یک مقام عربستانی در مورد توطئه قذافی و امیر سابق قطر جهت ترور ملک عبدالله

مشاور دفتر پادشاهی عربستان و ناظر کل مرکز پژوهش‌ها و امور رسانه‌ای “جزییات جدیدی” را در مورد “تلاش جهت ترور عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه سابق ع..

ادامه مطلب