مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

مربع موثر پاستور

تا فرارسیدن روز مراسم تحلیف حسن روحانی تنها یک هفته باقی مانده هست. آنطور که حسینعلی امیری، معاون پارلمانی دولت یازدهم اعلام کرده، همزمان با برگزاری این..

ادامه مطلب

خطاب کرد ، میلیاردر بی‌مغز&quot، الشباب ترامپ را &quot

گروه تروریستی الشباب در سومالی در ویدیوی جدیدی رئیس‌جمهوری آمریکا را مسخره کرده و او را “میلیاردر بی‌مغز” خطاب کرد. در همین حال،‌ دولت آمر..

ادامه مطلب

راهنمای‌ تور جهت آنکه گردشگران خفه‌ نشوند، طناب را برید ، گفتگو با اولین‌ نجات‌ یافته اتفاق دزفول

به گزارش ایرنا ؛ مریم زنگنه ۳۷ ساله یکی از ۴ مفقودی اتفاق دیروز کول خرسان که ظهر امروز نجات پیدا کرد، گفت: روز گذشته بعد از عبور از منطقه دره کول خرسان به..

ادامه مطلب

تصاویر ، تگرگ‌های کشنده در اسپانیا

بارش شدید تگرگ های غول پیکر در اسپانیا باعث فوت و میر حیوانات و آسیب دیدن بسیاری از خودروها و منازل شد. تگرگ های کشنده در اسپانیا/تصاویر ..

ادامه مطلب

آتنه فقیه نصیری امروز با شهرزاد می آید

قسمت چهارم فصل دوم سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سید محمد امامی از صبح دوشنبه ۲۶ تیرماه عرضه شده است است. آتنه فقیه نصیری..

ادامه مطلب

دولت ترامپ جهت دومین بار پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تائید می کند

یک رسانه غربی از تائید پایبندی کشور عزیزمان ایران به تعهدات خود در برجام از سوی دولت آمریکا خبر داد.  دولت ترامپ جهت دومین بار پایبندی ..

ادامه مطلب

عکس / نرگس محمدی+ تنوع «خیانت» در فیلم‌ها نتیجه معکوس دارد

نرگس محمدی بازیگر فیلم سینمایی «مسلخ» گفت: بحث «خیانت» در سینما به انحاء متفاوت در آثار فراگیر شده است هست. در این حد نمایش خیانت بدون علت موجه، تاثی..

ادامه مطلب

پرسپولیس طوری آماده می‌شود که از هیچ چیز نترسد/ سرمربی الاهلی شوخی کرده است ، ایوانکوویچ

سرمربی پرسپولیس گفت: اردویی خوب، با امکانات و بازی‌های تدارکاتی مورد نیاز داشتیم و بازیکنان تیم نیز انتظارات و توقعات ما را بر آورده کردند. از مسوول..

ادامه مطلب

تصویر | سقوط جوان سقزی به دره ۱۰۰ متری به خاطر سلفی گرفتن

گرفتن تصویر خودگرفته باعث سقوط جوان ۳۶ ساله سقزی از ارتفاع ۱۰۰ متری در بزرگراه گردشگری جواهرده و فوت او شد. تصویر | سقوط جوان سقزی به دره ۱۰۰ متر..

ادامه مطلب

شمارش معکوس جهت کنار گذاشتن یک بازیکن استقلال

تیم فوتبال استقلال جهت حضور در فصل هفدهم لیگ برتر باید یک و شاید دو بازیکن از فهرست کنونی خود را کنار بگذارد. اتفاقی که شمارش معکوس جهت آن شروع شده ا..

ادامه مطلب