مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

به گزارش خبرآنلاین؛ شکست ذوب‎آهن برابر پرسپولیس به روند نتیجه های ضعیف امیر قلعه‎نویی برابر پرسپولیس ادامه داد. قلعه‎نویی در سال‎های نه چندان دور یکی از مربیانی

قلعه‌ای که فرو ریخت!

قلعه ای که فرو ریخت!

عبارات مهم : آخرین

امیر قلعه نویی در بازی برابر پرسپولیس با نتیجه 4-0 شکست خورد.

به گزارش خبرآنلاین؛ شکست ذوب‎آهن برابر پرسپولیس به روند نتیجه های ضعیف امیر قلعه‎نویی برابر پرسپولیس ادامه داد. قلعه‎نویی در سال‎های نه چندان دور یکی از مربیانی بود که راه بردن پرسپولیس را به خوبی بلد بود و بارها با تیم‎هایی مثل استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و حتی مس کرمان موفق به شکست دادن پرسپولیس شده است بود ولی حالا مدت‎هاست که او با هیچ تیمی بر پرسپولیس پیروز نشده هست. جهت به یاد آوردن آخرین برد قلعه نویی برابر پرسپولیس باید به 5 سال پیش برگردیم.

قلعه‌ای که فرو ریخت!

بازی برگشت تراکتورسازی و پرسپولیس در لیگ یازدهم آخرین باری بود که قلعه نویی موفق شد با هدایت یک تیم بر پرسپولیس غلبه کند. در آن بازی قلعه‎نویی سرمربی تراکتورسازی بود و این تیم با نتیجه خیره‎کننده 4-1 به پیروزی رسید. بعد از آن قلعه‎نویی بارها با تیم‎های متفاوت برابر پرسپولیس ایستاده ولی نصیب او از این رویارویی‎ها یا باخت بوده یا تساوی!

در لیگ های دوازدهم و سیزدهم ژنرال هدایت استقلال را بر عهده داشت و هر 4 دربی با تساوی بدون گل به آخر رسید. در لیگ چهاردهم ولی در بازی رفت استقلال قلعه‎نویی به پرسپولیس حمید درخشان 2-1 باخت و در بازی برگشت 1-0 مغلوب پرسپولیس برانکو شد. او در لیگ شانزدهم دوباره هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت. در بازی رفت در تبریز برابر پرسپولیس به تساوی بدون گل رسید و در بازی برگشت 3-0 مغلوب این تیم شد. باخت امروز برابر پرسپولیس با هدایت ذوب‎آهن هم آخرین برگ از پرونده نتیجه های ضعیف او در سال های اخیر برابر پرسپولیس را رقم زد. با احتساب بازی امروز، قلعه‎نویی از 9 مصاف آخر خود برابر پرسپولیس 5 مساوی و 4 باخت به دست آورده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ شکست ذوب‎آهن برابر پرسپولیس به روند نتیجه های ضعیف امیر قلعه‎نویی برابر پرسپولیس ادامه داد. قلعه‎نویی در سال‎های نه چندان دور یکی از مربیانی

واژه های کلیدی: آخرین | استقلال | استقلال | پرسپولیس | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs