مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حرفی که فردوسی‌پور نباید می‌زد

عادل فردوسی‌پور بی‌شک محبوب‌ترین و عالی ترین گزارشگر ورزشی کشور عزیزمان ایران است ولی او هم همان‌طور که آقای قرائتی راجع به خودش گفته، معصوم که نیست! 

حرفی که فردوسی‌پور نباید می‌زد

حرفی که فردوسی پور نباید می زد

عبارات مهم : تصویر

عادل فردوسی پور بی شک محبوب ترین و عالی ترین گزارشگر ورزشی کشور عزیزمان ایران است ولی او هم همان طور که آقای قرائتی راجع به خودش گفته، معصوم که نیست!

به گزارش خبرآنلاین ؛ «بی شک یکی از برگ های برنده گزارشگری این است که تمام شرح یک محیط ورزشی را توصیف کنید؛ جوری که مخاطب خود را درون ورزشگاه توصیف کند. کاری که عادل فردوسی پور خیلی خوب انجامش می دهد و جهت همین کارش هم است که به چنین محبوبیتی رسیده است ولی او در گزارش هایش گاهی چیزهایی می گوید که شاید بهتر است نگوید. به عنوان نمونه دوره ای بی علت راجع به جیمی جامپ ها می گفت و اصلا در ۹۰ هم نشان ارزش می داد و در لیگ هم دوربین ها نشان ارزش می دادند. کاری که باعث شده است بود عده ای جهت شهرت بپرند وسط زمین فوتبال.

حرفی که فردوسی‌پور نباید می‌زد

این قدر خنده آمیز شده است بود که حتی علی ملاقلی پور، فرزند کارگردان مشهور سینما هم جهت تبلیغ فیلمش، «قندون جهیزیه» این کار را کرد. عادل البته در بازی استقلال و نساجی و یکی، دو بار دیگر راجع به اتفاقاتی در ورزشگاه سخن گفته که اثری سوء جهت بیننده های تلویزیونی دارد. او در این بازی راجع به هواداری حرف زد که از هوش رفته بود و دوربین تلویزیون هم روی تصویری سوئیچ کرد که گزارشگر گفته بود. نمایی بسته از یک هوادار که قطعا خانواده اش در شهرستان با دیدن آن تصویر تا رسیدن به خبر سلامتی اش، دقایقی سخت را سپری کرده اند.

این اضطراب و شوکی که چنین تصاویری به مخاطب وارد می کند شاید ارزش اصلا نپرداختن به ماجرا را زیاد توجیه می کند. مسئولان پخش زنده بازی تاکید داشتند جمله فردوسی پور باعث شده است تا کارگردان روی تصویر فرد از هوش رفته سوییچ کند تا مخاطب نگوید تصویرهای را ندارند ولی این وسط کسی احتمالا به فکر شوکی که به خانواده ای کیلومترها آن طرف تر وارد می شود، نیست.»

عادل فردوسی‌پور بی‌شک محبوب‌ترین و عالی ترین گزارشگر ورزشی کشور عزیزمان ایران است ولی او هم همان‌طور که آقای قرائتی راجع به خودش گفته، معصوم که نیست! 

واژه های کلیدی: تصویر | مخاطب | تصویری | دوربین | خانواده | ورزشگاه | کارگردان | فردوسی پور | عادل فردوسی پور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs