مراقبت ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری

مراقبت: ایران چگونگی ناباروری درمان ناباروری اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث شرح فوت دلخراش «عاطفه» در چنگ جوان هوسران

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر، از ارسال پرونده قتل وحشتناک «عاطفه» به دادگاه خبر داد.قاضی «خانی» راجع به کارها صورت گرفته در این پرونده به خبرنگار روزنامه سیس

شرح فوت دلخراش «عاطفه» در چنگ جوان هوسران

شرح فوت دلخراش «عاطفه» در چنگ جوان هوسران

عبارات مهم : پرونده

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر، از ارسال پرونده قتل وحشتناک «عاطفه» به دادگاه خبر داد.قاضی «خانی» راجع به کارها صورت گرفته در این پرونده به خبرنگار روزنامه سیستان و بلوچستان گفت: متهم که از بستگان نزدیک دختر 9 ساله (مقتول) هست، در همسایگی خانواده وی زندگی می کرد که به قصد هوسرانی، او را ربود ولی هنگامی که متوجه شد که دختر خردسال احتمال دارد ماجرای هوسرانی او را فاش کند، دست به جنایت زد و در اقدامی هولناک دختر کوچک را به قتل رساند.

به گزارش «سیستان و بلوچستان» سی ام اردیبهشت خبر گم شدن دختر 9 ساله ای به نام «عاطفه» اینترنت را لبریز از اظهارنظر و درخواست کمک کرد. طولی نکشید که کانال های تلگرامی نیز به نشر عنوان پرداختند تا این که ردپای یکی از بستگان عاطفه در این ماجرا به میان آمد آیا که بعضی شاهدان دخترک را ترک موتورسیکلت وی دیده بودند. مرد 28 ساله متاهل که یک سال از ازدواجش می گذرد در حالی به این پرونده کشیده شد که جست و جوهای خانواده عاطفه جهت پیدا کردن او بی نتیجه مانده بود.این گزارش حاکی است هشت روز از ماجرا گذشت تا این که خبر تلخی در شهر «دلگان» پیچید، عاطفه به نحوه هولناکی به قتل رسیده و جسد او نیز به آتش کشیده شده است بود بنابراین تنها مظنون این اتفاق با صدور دستور قضایی بازداشت شد و مورد بازجویی قرار داده شد و در نهایت به قتل عاطفه با انگیزه هوسرانی اعتراف کرد.

ماجرا از زبان پدر عاطفه

شرح فوت دلخراش «عاطفه» در چنگ جوان هوسران

پدر عاطفه راجع به این اتفاق به خبرنگار ما می گوید: بعد از گذشت هشت روز از مفقود شدن فرزندم با خبر تلخی مبنی بر یافتن جسد او رو به رو شدیم.متهم به قتل بعد از گذشت هشت روز که همه ذهن ها متمرکز بر او شده است بود تصمیم گرفت جهت پاک کردن سر نخ ها جنازه را از مکان مورد نظر دور کند ولی هنگام جابه جایی جسد تکه تکه شده است در پلاستیک، موتورسیکلت اش زنجیر پاره کرد و از بزرگراه منحرف شد که همین عنوان باعث جمع شدن مردم دِه اطراف او شد.

اهالی منطقه با بوی متعفن در اطراف جسد مواجه شدند که قابل شناسایی نبود ولی بر اساس شواهد به دست آمده قبلی راجع به این فرد و اخبار مفقود شدن دختر بچه، حدس می زدند جنازه مربوط به عاطفه باشد، به همین علت عنوان کشف جنازه را به نیروی انتظامی و خانواده اش اطلاع دادند. پدر داغدار تصریح می کند: خانواده متهم چندین بار از طریق بزرگان فامیل درخواست کردند که ما را ببینند ولی اجازه ندادم. در روزهایی که دخترم مفقود شده است بود خانواده این فرد رفتارهای مشکوکی داشتند و گویا در جریان ماجرا بودند که اگر چنین بود انتظار داشتم خودشان پسرشان را معرفی کنند چون ما به جز همسایه بودن، فامیل نزدیک هم هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر، از ارسال پرونده قتل وحشتناک «عاطفه» به دادگاه خبر داد.قاضی «خانی» راجع به کارها صورت گرفته در این پرونده به خبرنگار روزنامه سیس

واژه های کلیدی: پرونده | خانواده | مفقود شده | پرونده قتل | درخواست کمک | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs